Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині хочуть повернути державний кар’єр у власність громади

Сьогодні Тернопільська обласна рада прийме рішення щодо майбутнього одного з найбільших  кар’єрів області.

У порядку денному сесії розгляд депутатського запиту Петра Васька до Міністерства аграрної політики та Фонду державного майна України з вимогою не продовжувати договір оренди цілісного майнового комплексу ДП “Полупанівський кар’єр” для дніпропетровської фірми “Гірничодобувна промисловість”, термін дії якого спливає у грудні 2016 року

oradaЦе питання включено до порядку денного на попередньому пленарному засіданні.

Народний обранець, який в обласній раді представляє Скалатщину, системно бореться за права місцевої громади, пропонує об’єкт державної власності після завершення оренди передати в комунальну власність або продати з аукціону.

Нагадаємо, що влітку цього року працівники кар’єрів в Полупанівці та Новосілці неодноразово протестували проти низьких зарплат, які їм виплачують управителі кар’єру, а також проти несприятливих умов праці. Влітку з підприємства були звільнені два учасника АТО, однак після протестів були поновлені. Люди неодноразово перекривали дорогу. Також внаслідок діяльності орендарів нищаться навколишні дороги. Щоправда, на закиди громадськості в’яло реагує місцева влада, яка закриває очі на очевидні порушення. За неофіційними даними, одними з власників фірми, що орендує за відносно мізерні кошти кар’єр, є офшорні кампанії, зареєстровані за межами України. Контакти цих компаній нібито ведуть до одного з донбаських олігархів.

Начальник тернопільського Пенсійного фонду задекларував 4 “родинні” квартири та 4 гаражі

До Тернополя запросили колишнього гравця мадридського “Реалу”