Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Львів’янку шокувала бездіяльність влади Тернопільщини у ліквідації наслідків стихії

Якщо хуртовина вас застала на Тернопільщині, то це означає, що Ви тут ймовірно застрягли до весни. Чому? Через бездіяльність тернопільських чиновників, які можуть лише скаржитись на стихію.

snigopad2Хоча вже у понеділок, 14 листопада, ніякого снігу не було. А тернопільська влада замість того, щоб очищувати дороги просто відмінила рух громадського та вантажного транспорту, внаслідок чого люди, які приїхали із інших міст та ті, який потрібно зранку їхати на роботу опинились у полоні.

Причому місцевою владою не було зроблено нічого, щоб допомогти людям. Робочі телефони на автостанціях просто не працювали, а тому після сотого намагання з’ясувати, чи буде щось їхати, вирішили подзвонити у Тернопільську ОДА. Там відповіла, як вона представилась, секретар Ірина, яка спочатку намагалась «доступно» пояснити, мовляв, хто ви такі, щоб до нас телефонувати.

Згодом, зрозумівши, що так просто позбутись телефонного дзвінка не вийде, з’єднала із чиновником, який відповідає за стан очищення дороги, цей чиновник представився Миколою Дмитровичем, а тут найцікавіше: «Зараз рух транспорту припинений, бо нерозчищені дороги, може щось поїде до кінця тижня». На запитання, а чому не розчищені дороги і чим вони там в ОДА займаються, відповідь була такою: «То ж стихія, тому і не розчищені»

Така бездіяльність чиновників також призвела до того, що у населені пункти швидка медична просто відмовлялась їздити. А зранку та увечері вздовж узбіч доріг, які і так були не розчищені йшли колони людей, на роботу

Я мешканка Львова, такого колапсу  через бездіяльність та не кваліфікованість місцевих чиновників ще не бачила. Людей просто «кинули».

А в цей час голова  Тернопільської ОДА Степан Барна красиво виступає на камеру, говорячи про те, що близько 300 одиниць снігоочищувальної техніки розчищає дороги від заметів. У мене питання, а де ця техніка? У нього на подвір’ї? Ймовірно, бо їхавши у понеділок 80 кілометрів Тернопільщиною, ми бачили всього два стареньких трактори. Натомість складається враження ніби чиновники, які мали б відповідати за чисті дороги просто чекають, поки сніг сам розтане.

А вже згодом губернатор Тернопільщини Степан Барна вийде та заявить журналістам, що на боротьбу зі стихією було виділено кілька мільйонів гривень. Він звичайно знатиме, що тернопільськими чиновниками, які активно боролись зі стихією було куплено три новеньких джипи, бо ж стихія. А ви люди і далі ідіть вздовж траси пішки по 10 кілометрів додому, бо чиновники, які мали відповідати за чисті дороги просто відмінили рух транспорту.

Марія БОЙКО, м. Львів

Дев’ять кіл пекла, або Як з району дістатися до Тернополя?

Ще шість сіл і боротьба зі стихією на Тернопільщині буде завершена?