Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Львівське сміття почали таємно вивозити на Малашівське сміттєзвалище (ВІДЕО)

Сміттєвози з львівськими номерами та львівським сміттям скинули сміття біля Малашівецького сміттєзвалищана Тернопільщині.

smittia_lviv_ternopil_1Про це повідомляють громадські активісти, які виклали у мережу відповідні фото, – передає Ternopil.te.ua.

Уночі з 21 на 22 листопада дві сміттєперевізні машини скинули біля Малашівецького сміттєзвалища дві величезні купи львівського сміття. Водії діяли як справжні диверсанти.

Заїхали на сміттєзвалище з боку села Малашівці та не доїжджаючи до самого сміттєзвалища, скинули сміття на дорозі біля кар’єру.

Охорона, яка контролює периметр сміттєзвалища, не змогла їх затримати. У купах сміття є безліч чеків з львівських магазинів та супермаркетів, лікарняні документи, пакети з «Нової пошти» з львівськими адресами. Тобто, факт вивезення саме львівського сміття підтверджений на 100 %.

Таким чином, були вчинені дії, які несуть пряму загрозу екології краю. Сміття було викинуте поза полігоном, на територію, яка не призначена для цього, де не проводиться рекультивація. Порушена стаття 239 КК України.

Згідно екологічного права, за такі дії передбачене покарання відповідно до статті 239 Кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель».

smittia_lviv_ternopil_3

smittia_lviv_ternopil_2

 

 

 

 

 

 

 

Також такі дії можна трактували як сплановану акцію з метою завдання екологічної шкоди. І до відповідальності може бути притягнутий сам міський голова Львова.

«Ні міська рада Тернополя (на утриманні якої перебуває полігон), ні Малашівецька сільська рада офіційно не давали право меру Львова Андрію Садовому скидати львівське сміття. Тобто, міський голова Львова, який особисто підписує всі документи на вивезення з міста сміття, безпосередньо причетний до цієї протиправної акції і може бути притягнутий до відповідальності», – прокоментували в Тернопільській міській раді.

Також відомо, що львівське сміття незаконно скидали на території Черкаської Вінницької, Волинської, Рівненської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської, Житомирської, Київської областей, на Закарпатті та Буковині. Керівництво цих областей звернулося до правоохоронних органів та міського голови Львова з вимогою припинити забруднювати їх землі.

У квартирі тернополянки патрульні виявили бардак і наркотики (ФОТО)

У рідному селі Барни загорівся житловий будинок