Котеджі мажорів у «Кленовому гаю» розчистили, а діти досі не можуть дійти до школи

Обурена тернополянка Ірина залишила своє питання на сайті міськради. Вона вимагає в чиновників нарешті розчистити тротуари, аби батьки могли відвести дітей до школи та в садочки.

af2fbece60056d2c3ca45e1b63d97ab9Жінка написала, що цілий день дороги в Кленовому гаю розчищали. Натомість до 8-ї школи взагалі неможливо ні дійти, ні доїхати. Невже тільки мажори вважають себе людьми? – питає вона.

 

 

Автор: galas2 Коментар до: “Котеджі мажорів у «Кленовому гаю» розчистили, а діти досі не можуть дійти до школи

  1. 15.11.2016 з 00:07

    тернополяни почистять тротуари і прибудинкові території, тому що на мажорів і тих чиновників надії мало, або як з гуся вода. вони ж привикли так що люди самі все зроблять а вони спишуть гроші на витрати по снігоочищенню.

  2. Мажор
    15.11.2016 з 01:18

    Котеджі мажорів чистив трактор забудівника ,хочу сказати цій пані якщо вона вважає з 17 години до 20 це цілий день то я не можу уявити скільки у вас триває доба .
    Річ не втім, шановна обурена пані я теж обурений тут частина цих мажорів сплачує величезні податки у міський бюджет і я думаю що могли і нам за ці кошти почистити ,і до 8 школи, і вам до самого підїзду . Шановна пані в тому і вся проблема , що не розібравшись у сьому а зразу закидати все у ЗМІ ,а люди це все сприймають .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *