Зарплату акторів обміняли на стільці для «патріотів»?

 В обласній раді побачили нову «зраду». Обставини змови між владою (Блоком Петра Порошенка) та опозицією (ВО «Свобода») дослідила Лариса Римар з «Громадянської позиції».
teatr
За версією депутата, публічне покарання акторів драмтеатру за зйомки 4 колег у скандальному фільмі «Волинь» стало предметом торгів щодо додаткового збільшення апарату Тернопільської обласної ради.
«Що залишилося за лаштунками «театрального скандалу» або А судді хто?.., – запитує у Facebook Лариса Римар. У нас в обласній раді, як на мене, працює негласний принцип депутатської солідарності – не практикується публічна критика колег-депутатів за їхню позицію з тих, чи інших питань.
Однак, у ситуації з «театральним скандалом» не можу промовчати, бо маю, за словами моїх колег, «загострене почуття справедливості». Бо… знову в обласній раді відбулася банальна змова!
Щодо акторів, відразу зазначу: засуджую сам факт участі українських акторів у польському фільмі, але це вже історія та мистецька подія, з якою доведеться жити. Історію мають трактувати історики! Чужий кінематограф, бо свого немає – оцінювати глядачі та кінокритики!
В оцінці дій тернопільських акторів: я – проти покарання у будь-якій формі, як спосіб розплати з непокірними. Здається, ми це вже переживали в «совку» у вигляді репресій та фізичних розправ. А робочій групі, яка створена розпорядженням голови облради, цілком може підійти роль парткому, на який запрошували всіх, хто завинив перед партією і комсомолом.
Отже, що ж насправді відбувається навколо фільму «Волинь»?
На мою думку, відбувається штучна «політична істерія» ВО «Свободи» на фоні падіння рейтингу партії, яка призведе лише до одного — негативного результату: популярність фільму «Волинь» зросте до нечуваних масштабів на радість нашим східним ворогам. Чи цього хочуть свободівці? Здається, ні. Однак закон реклами бере своє: антиреклама – це найкраща реклама! А у виконанні Олександра Башти – це неперевершено!..
Тому складається враження, що ВО «Свобода» вирішила врятувати свій рейтинг, що падає, скандалом навколо польського фільму. Прошу звернути увагу, що не навколо е-декларування, «скаженого» збагачення на фоні війни українського політичного істеблішменту, не навколо російськомовного телеефіру, не навколо відсутності українського кінематографу як альтернативи, а навколо традиційної для ВО «Свободи» теми «любові до неньки-України» та пошуку ворогів.
А тепер про те, як усе відбулося.
Заплановане на 28 листопада перше засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради перенесли спеціально на вимогу фракції ВО «Свобода», щоб мати достатньо часу «розібратися» з «невірними» театралами.
Тепер, аналізуючи цю ситуацію, ставлю собі запитання: чому тему фільму «Волинь» підняли перед сесією, адже фільм був офіційно презентований польському глядачеві ще 23 вересня на 41-му кінофестивалі художніх фільмів у Гдині. І в Україні про це знали! Також для мене було дуже дивним, як швидко на перенесення сесії погодилось керівництво обласної ради?.. Як виявилось, усе дуже банально – про все знову домовились…
В умовах зростанні цін, безгрошів’я, злиднів та розчарувань 99% громадян країни позиція колег-депутатів з ВО «Свободи», які за логікою Степана Барни розхитують ситуацію, та ініціювали рішення про те, щоб зняти частину зарплатні з усіх працівників театру за участь у фільмі окремих його акторів, а водночас підтримали пропозицію голови обласної ради збільшити апарат обласної ради на 6 працівників, виглядає як черговий «договорняк».
За моїми підрахунками на рік таке розширення штату апарату обласної ради обійдеться бюджету щонайменше 300-400 тисяч гривень.
Виявляється, що в українській політиці усе має свою ціну…»

Автор: galas5 Коментар до: “Зарплату акторів обміняли на стільці для «патріотів»?

 1. 09.11.2016 з 13:15

  ви б, шановна пан1, менше вживали слово “вороги”. А то ви схож1 з риторик5ою товариша Стал1на, у якого це слово було дуже поширене.

 2. 09.11.2016 з 20:46

  Маячня пані Римар в цьому дописі за кожним словом. А що ще можна очікувати від безідеологічного мікро-політ- проекту ?

 3. 09.11.2016 з 20:49

  Сумно що у вас, журналістів “галас” не вистачило сміливості опублікувати офіційну точку зору обл. ради, а спромоглись лише опублікувати пасквіль пані Римар.

  • 10.11.2016 з 13:35

   Вашу позицію публікували уже раніше. А тепер опублікували позицію пані Римар. То в чому проблема?

 4. Сергій
  09.11.2016 з 21:55

  Вічно та забути і нікому непотрібна “Свобода” сує свої пальці туди куди не потрібно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *