Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Гройсман до лютого поділить Тернопільщину на 3 райони

У наступному році прискориться адміністративно-територіальна реформа. З 17 існуючих районів має залишитися 3-4.

183
Прийняття урядом 30 листопада постанови про початок створення госпітальних округів відкриває шлях до реформи районного устрою. Документом встановлено технічні критерії для встановлення географічних меж госпітальних округів та процедура їхнього створення.
Сформульовано три принципи об’єднання:
1) наявність хоча б однієї лікарні інтенсивного лікування (першого чи другого рівня);
2) охоплення території з населенням мінімум 200 тис. осіб у разі наявності лікарні 2-го рівня або 120 тис. осіб у разі наявності лікарні тільки 1-го рівня;
3) можливість доїзду до лікарні інтенсивного лікування з будь-якої точки округу за 60 хвилин.
За інформацією, яку «Галасу» вдалося дізнатися з неофіційних джерел, у Тернопільській області планується створення трьох госпітальних округів з центрами у Кременці, Тернополі та Чорткові. У Тернополі госпітальна лікарня має бути створена на базі другої міської лікарні.
До речі, Гройсман на відміну від попередніх керівників поставив чіткі терміни прийняття управлінських рішень. До 1 січня обласні державні адміністрації повинні сформувати пропозиції щодо складу та меж округів та направити в Міністерство охорони здоров’я. До 1 лютого Кабінетом Міністрів має бути схвалена постанова про перелік госпітальних округів.

У Швеції тернополянкам поки що не щастить

Тернопільські волейболістки виставили в мережі свої інтимні форми