Голі неповнолітні на конкурсі краси викликали скандал

Традиційний конкурс «Міс академія» відбувся у Кременецькій гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка. Закінчився він скандалом.

5555На сцені виступали восьмеро претенденток на звання найгарнішої. Серед них були і неповнолітні. Усі вони дефілювали у купальниках. Це і зачепило глядацьку аудиторію. Жителі Кременеччини, а також тернополяни обурені тим, що неповнолітні дівчата розгулювали сценою практично голі. Люди здивовані: кому і навіщо потрібні такі конкурси.

У соцмережах тернополяни залишають свої дописи з цього приводу.  Вони запитують, чи понесе адміністрація відповідальність за таке шоу. По-суті, неповнолітні повинні були би брати дозвіл для участі в конкурсі у своїх батьків.

Автор: galas2 Коментар до: “Голі неповнолітні на конкурсі краси викликали скандал

 1. Експерт
  22.11.2016 з 00:17

  Люди ідіоти. Може і на пляжах заборонити неповнолітнім появлятися?

  • Андрій
   22.11.2016 з 14:39

   До “Експерта”. ВСЬОМУ СВОЄ МІСЦЕ!!! На пляжі і голі лежать, але ніхто по місту голий не ходить. Навчальний заклад щоб вчити, а не створювати ринок майбутніх потенційних повій. Краще б пропагандували конкурси зі знань, найрозумніша (-ий), а не так звані “конкурси краси” в університетах. Люди перетворюються поступово на свиней, де їдять там і гадять. Ніякої культури!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *