Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Вчора було по 3, а з понеділка уже по 4. Перевізники вимагають підвищити тарифи на проїзд

Підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя є невідворотним, – кажуть в управлінні транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради. Якщо питання затвердять на виконавчому комітеті, вартість квитків зросте ще до Нового року.

medunПеревізники вже вкотре звертаються до Тернопільської міської ради з вимогою дати дозвіл на підвищення ціни квитка. Цього разу аргументів достатньо, – кажуть чиновники. Підвищити вартість проїзду спонукає не лише дорожчання пального і запчастин.

«Наше місто постало перед серйозною проблемою, що стосується роботи громадського транспорту. У перевізників серйозний дефіцит обігових коштів. Ця проблема пов’язана також із тим, що вагому частку перевезень складають пільгові пасажири. Держава мала б компенсовувати витрати на безкоштовний проїзд цих категорій громадян. Однак з державного бюджету за рік не надійшло жодної копійки. А гроші, які заклали у міському бюджеті, забезпечують лише третину витрат від реальних потреб. Тому іншого виходу, щоб не підвищувати вартості проїзду не бачимо наразі», – каже начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Нових тарифів на проїзд у маршрутках і тролейбусах варто чекати вже найближчим часом. Нагадаємо, перевізники вимагають встановити вартість квитка у маршрутках у розмірі чотирьох гривень, у тролейбусах – три гривні, пише сайт “За Збручем”.

На Тернопільщині евакуювали студентів педагогічної академії

Владика Мстислав: Ця жінка приходила мені робити укол