30 акторів із Тернополя та Львова знімалися в антиукраїнському фільмі “Волинь”

Відомий в Україні письменник та режисер Олег Ущенко на своїй сторінці у facebook хоче почути від “30 львівських та тернопільських акторів” їхню позицію щодо зйомок в “антиукраїнській агітці “Волинь”.

volyn1Зокрема, блогер цікавиться:

1) чому вони погодилися зніматися, навіть прочитавши сценарій?
2) чому потім почали масово просити не вказувати їх прізвища у титрах?

“Хай не бояться. А раптом ми їх зможемо “панять і прастіть”…”, – іронізує пан Ущенко.

Нагадаємо, що художній фільм “Волинь” вийшов в польський прокат 7 жовтня.

Експерти назвали кінострічку якісною ілюстрацією негативних польських стереотипів українця.

Сам фільм викликав чималі застереження ще на етапі створення. У процесі ознайомлення зі сценарієм і усвідомлюючи можливі наслідки, від підтримки фільму відмовлялися деякі спонсори. Це змушувало Смажовського публічно звертатися до всіх небайдужих за підтримкою коштами для завершення зйомок фільму.

Хоча дехто підозрює, що насправді з коштами на фільм було все гаразд, а це був свого роду маркетинговий хід, аби привернути до картини більшу увагу.

Джерело: Терен

Автор: galas3 Коментар до: “30 акторів із Тернополя та Львова знімалися в антиукраїнському фільмі “Волинь”

  1. 10.10.2016 з 13:59

    Чому ж ф1льм антиукра1нький? Що правду показали? Чи тоже Пут1н винен. що знищив поляк1в? Як т1льки вам рука п1днялася так писати зам1сть того. щоб просити пробачення у родич1в безвинно загинувших. Що ж ви за народ такий поганющий. 1 вам не соромно тод1 1хати на зароб21тки до Польщ1 1 називати правду антиукра1нським ф1льмом. Ви хот1ли. щоб там ваших “геро1в-оун1вц1в” показали справжн1ми героями 1 оголосили. що вони правильно робили. Ви або 1д1оти або вже до тако1 м1ри безсов1сн1. що думаете що навкруг вас одн1 придурки. Може воно так 1 справд1. що придурки, котр1 з ранку до вечора п”ють самогон 1 вже пропили все на св1т1 1 в1рять вам, що так треба було вир1зати людей не вашо1 нац1ональност1. Ви ще з поляками в1йну почн1ть. Так поляки б 1 почали б з вами в1йну. та Америка не дозволяе пока. 1 мелять щось 1 мелять. як непритомн1. Огляньтесь хоч на хвилину 1 подумайте. що ви. придурки. наробили.

  2. Людина освічена
    10.10.2016 з 14:38

    На ”Ганну” увагу не треба звертати- не може історіі знати людина, яка так неграмотно пише- от нещастя якесь. А акторів знати треба- прийдемо в театр, квіти подаруємо, ,,подякуємо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *