Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Футбольний Остап Бендер запрошував на Тернопільщину навіть Мішеля Платіні

Голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський колишнього тренера ФК “Тернопіль” Івана Марущака в одному із своїх інтерв’ю назвав провінційним аферистом.
platiniОчільник обласноїї федерації футболу розповів, що розкусив Марущака іще після першої зустрічі з ним.

“Іван Марущак — це провінційний аферист, і я неодноразово про це попереджав. – розповів Володимир Мариновський в інтерв’ю “НОВІЙ Тернопільській газеті”. – Знаєте, футбольне коло — мов одна родина, і щось приховати у нас дуже важко. Ти ще не встиг зробити, а всі вже про це знають. Тому, коли Марущак з’явився в нашій області, мені неважко було дізнатися про його походеньки в інших командах — про величезні борги, непроплачене проживання у готелях і базах та ще багато інших неприємних речей, які його повсюди супроводжували, у тому числі й у Криму, звідки він приїхав на Тернопілля. До речі, футболісти, яких він привіз до Тернополя, вже повернулися назад до Криму. Там вже бачили й самого Марущака…

Чому повірили? Давайте я вам розкажу про мою першу зустріч з Марущаком. Він прийшов до мого кабінету і приніс яскраве кольорове запрошення на закладення першого каменя нового тренувального центру в селі Городок, що поблизу Синькова у Заліщицькому районі, яке, як відомо, є батьківщиною олігарха Фірташа. Казав, що “на камінь” приїдуть і голова ТОДА Степан Барна, і президент ФФУ Андрій Павелко, і навіть тодішній голова УЄФА Мішель Платіні. У центрі будуть кілька футбольних полів, у тому числі й зі штучним покриттям, суперсучасна тренувальна база та відновлювальний комплекс. Такі заяви будь-кого вразять, але я зателефонував Андрієві Павелку. Кажу: “Як це ви через кілька днів на Тернопілля приїжджаєте, а я нічого не знаю?” Здивований Павелко відповів, що перший раз про це чує. Я був приголомшений такою відвертою цинічною брехнею… Тому, коли Марущака звели з міським головою Тернополя Сергієм Надалом, я попереджав, що це за людина. Але ФК Тернопіль тоді був занадто важким тягарем для міського бюджету, а Марущак пообіцяв три мільйони на рік фінансування плюс пошук інвесторів, нову політику маркетингу і т.д., і т.п. звісно, у підсумку всі його “ідеї” виявилися пшиком…”

Також у цьому ж інтерв’ю Володимир Мариновський запевнив, що незважаючи на усі негаразди, які спіткали ФК “Тернопіль”, команда і надалі буде існувати та висловив надію, що, доукомплектувавшись у міжсезоння, клуб збереже прописку у першій лізі.

 

 

Чиновник, якого засудили за хабар, виявився громадянином однієї з країн Євросоюзу

На Тернопільщині викрили земельну аферу на 300 гектарів