Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Уродженка Бережан написала все, що думає про статки українських чиновників

Пост Мирослави Гонгадзе у Facebook про можливий Вашингтонський майдан підірвав український сегмент соціальних мереж. Вдова Георгія Гонгадзе в іронічній манері розповідає про шок, який очікує американський істеблішмент від знайомства з доходами топ-посадовців.

gongМирослава Гонгадзе народилась в Бережанах Тернопільської області. Після загибелі чоловіка в 2001 році попросила притулок у США.

«Поки чиновники в США гарують щодня з ранку до ночі, платять податки з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам , як Україна, чиновники тої країни запасаються мільйонами під матрасом – пише Гонгадзе.
Мені подобаються наші урядовці ,чиновники, депутати. Американські урядовці та чиновники ще просто не читали українських декларацій. Як дізнаються – можуть влаштувати Вашингтонський Майдан.
Їм не снилось, що поки вони гарують щодня з ранку до ночі, платять податки з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам , як Україна, чиновники тої країни запасаються мільйонами під матрасом.
Для загального розуміння ньюансів. Віце-президент Байден працював місцевим депутатом багато років , рано овдовів, залишився з двома дітьми на руках. Щодня добирався з сусіднього штату Делавер, де жила його родина на роботу -потягом.
Коли захворів його покійний вже син, то Обами йому гроші позичали, щоб допомогти родині справитись з витратами”.

Житель Прикарпаття скоїв ДТП поблизу Тернополя і втік

Прибуткове молочарство у селі Біще завдяки «МРІЇ»