Меню
Тернополяни просять зробити реверсивний рух на вулиці Тарнавського
24.10.2016 Новини

Тернополянин Мар’ян Когут зареєстрував на сайті Тернопільської міської ради петицію про створення реверсивного руху на вулиці Тарнавського. 

reversУ правилах дорожнього руху є таке поняття, як «дорога з реверсивним рухом». Дорога такого типу відрізняється від звичайних трас особливими реверсивними смугами та світлофором.

У разі потреби ці смуги на проїжджій частині дозволяють змінювати напрямок руху на протилежний. Регулюється такий рух спеціальними світлофорами, встановленими над самою смугою.

Власне, зробити реверсивну смугу й встановити відповідний світлофор просить автор петиції. За його словами, тернополянам, які мешкають у мікрорайонах «Сонячний» та «Аляска», вранці важко добиратися на роботу до центру, там збирається багато машин, утворюється великий затор. Ця ж історія повторюється ввечері, коли люди повертаються з роботи.

Ускладнюється рух і тим, що в напрямку кільця є лише одна смуга, а в напрямку від центру – дві. Тому, було б дуже добре, якби для розвантаження руху в бік центру міста встановили реверсивний світлофор зранку та надання двох смуг до 11 год. та зміни руху після 11 год. на дві смуги на підйом до школи №11.

Галина ТИХА


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас