Священики з Тернопільщини пікетували Верховну Раду

Днями під Верховною Радою священством УПЦ МП та найбільш відданими віруючими Московської церкви було організовано акції протесту під стінами Верховної Ради України.

cerkva-mpОсновною причиною пікетування українського парламенту став законопроект №4128, яким вносяться зміни до закону «Про свободу совісті та релігійні організації», котрі дали б змогу віруючим за їхнього бажання покинути Московський патріархат та змінити підпорядкування релігійних громад на українську конфесію.

Не залишились осторонь і батюшки УПЦ МП з Тернопільщини, повідомляє “Пульс Кременця”.

Серед пікетувальників у Києві були помічені священик УПЦ МП с. Кути Шумського району Ігор Кушнірук, та священик Московського патріархату з села Великі Млинівці Кременецького району Георгій Прокопчук.

Автор: galas2 Коментар до: “Священики з Тернопільщини пікетували Верховну Раду

 1. Олена
  10.10.2016 з 22:11

  А хто тримає віруючих насильно в МП? Хто хотів, вже давно пішов, куди хотів. Без будь-яких спеціальних законів.

 2. zarah-tustra
  10.10.2016 з 23:49

  Така вже в нас країна, в якій більшість українських православних вірян – в гундяєвському “гламурному” москвопоцріархаті.
  Хіба з ТАКИМ насєлєнієм можна побудувати державу, якщо воно не розуміє, КУДИ, КОМУ, і головне, ДЛЯ ЧОГО йдуть його пожертви. То ЩО можна від нього чекати в будь-який момент, особливо, “во время люте”? А ця тупа біомаса, схоже, таки НЕ розуміє, що працює на руцкоміровскій пропагандонский прожект, лукаво спекулюючи на свободі віросповідання.
  Як тут не згадати слова В.С.:
  “У голові твоїй – макуха,
  Хіба ж ти можеш жить сама,
  Російсько-польська потаскуха
  Малоросійськая тюрма…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *