Ресторатор з Тернополя передбачив рішення Європарламенту

Сьогодні ввечері стало відомо, що в порядку денному сесії Європарламенту, яка відбудеться 24-27 жовтня, відсутнє питання про запровадження безвізового режиму для України. У плані роботи євродепутатів теж не має питання лібералізації візового режиму з Грузією.

igor-kachmarskiyВідомий тернопільський ресторатор та екс-депутат Тернопільської обласної ради сьогодні зранку, як у воду дививився, порадивши тернополянам «кроком руш за шопінг, культурними польсьськими, словацькими…» візами.

«Ну що дорогі єврооптимісти, про безвіз забудьте десь на рік або більше, – пише Ігор Качмарський. Доки в нас корупція і злодійство ЄС пускати до себе не буде.
Доки у нас вільний в’їзд з країни агресора і кожен росіянин за хабар може зробити українські документи безвізу не буде.
Поки середня зарплата в Украіні не зрівняється з румунськими чи сербськими коли їм давали безвіз (десь 400 євро) Брюсель буде вигадувати нові бюрократичної відмазки.
Так що кроком руш за шопінг, культурними польськими, словацькими ітд.»
Свій пост, який викликав дискусію, Качмарський проілюстрував частиною санвузла.unitaz

Автор: galasКоментар до: “Ресторатор з Тернополя передбачив рішення Європарламенту

  1. 12.10.2016 з 11:06

    невже ти думаеш. що рос1янам потр1бен ваш “безв1з”? Це ж ви 1здите в Рос1ю на роботу м1льйонами. а пот1м наза. А рос1яни т1льки одиницями 1 то в гост1 до родич1в. 1 коли ви вже будете мати хоч краплину розуму?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *