Предстоятель УАПЦ вибачився за своїх священиків із Тернополя

Предстоятель УАПЦ Макарій (Малетич) попросив вибачення у всього українського народу за своїх священнослужителів із Тернополя, які затіяли п’яну бійку у нічному клубі.

makarij1«Мені боляче за моїх співбратів, що вони собі це дозволяють. Я хотів би за дії священнослужителів попросити вибачення у всього віруючого українського народу», — сказав митрополит Макарій.

Поведінка архиєпископа Тернопільського і Подільського УАПЦ Мстислава та священнослужитів, які осоромилися у нічному клубі, стала предметом обговорення на Архиєрейському Соборі УАПЦ, який учора відбувся у Києві.

Відео з ресторану, де архиєпископ Мстислав у веселому стані дає волю рукам і зваблює дівчат, а його підлеглі, троє церковників, зчиняють бійку, зняте в день посту, 27 вересня, у свято Воздвиження Хреста Господнього – наробило галасу в церковних колах.

У результаті усіх фігурантів скандалу Собор відсторонив від пастирських обов’язків, а архиєпископа відправив на покаяння до монастиря. В УАПЦ також створили комісію, яка протягом місяця проведе розслідування у цій справі.

Джерело: РІСУ

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *