Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Поблизу Тернополя закривають державний завод, який псує екологію краю

Призупинити діяльність Тернопільській філії державного підприємства «Укрветсанзавод», розташованої у селі Острів Тернопільського району, вирішили на засіданні обласної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

vetsanzavod1Жителів краю непокоїть екологічна ситуація, що склалася на даному підприємстві. Завод приймає на переробку побічні продукти тваринного походження категорій II та III (трупи, кістки, боєнські відходи тощо), однак не встигає переробляти їх.

Незважаючи на це, прийом тваринних відходів, що зберігаються просто неба, не припиняється. Мешканці довколишніх населених пунктів скаржаться на сморід та потенційну небезпеку для їхнього здоров’я і звертаються з проханням навести лад.

Протиепізоотична комісія одностайно підтримала рішення призупинити діяльність даного підприємства, а також подати письмове звернення до керівництва Державного підприємства «Укрветсанзавод» про відновлення фінансування Тернопільської філії ДП «Укрветсанзавод» для того, щоб очистити територію від побічних продуктів тваринного походження. Також у терміновому порядку слід переробити всі відходи, що накопичилися на території підприємства, зазначає прес-служба Тернопільської ОДА.

У cпиcoк ТОП-100 нaйкpacивiших жiнoк Укpaїни потрапили дві тернополянки

ЗМІ повідомляють про затримання на хабарі головного воєнкома Тернопільщини