Незабаром у тернопільських нардепів настане подвійне покращення – зросте зарплата

Вже з 1 листопада цього року заробітна плата народних депутатів України суттєво зросте.
nardepyВерховна Рада прийняла рішення, яке передбачає збільшення посадових окладів нардепів майже вдвічі.

Така норма міститься у проекті постанови “Про висновки та пропозиції до Закону України про Державний бюджет на 2017 рік”, яку затвердив парламент у четвер, 20 жовтня.

Серед ряду бюджетних пропозицій у цьому документі також закладена норма про затвердження фінансової діяльності народних депутатів України.  Згідно з документом зарплата народного депутата становитиме 25 мінімальних зарплат, а це 36 250 гривень.

Також на кожного народного депутата щомісяця буде виділятися по 23 200 гривень на оплату праці помічників народних депутатів. Це загальна сума для оплати роботи помічників, незалежно від їх кількості.
Документ підтримали 245 народних депутатів, 6 із яких – це представники Тернопільщини.

Зокрема, за це рішення проголосували тернопільські порошенківці Тарас Юрик, Микола Люшняк та Ігор Побер, а також “фронтовики” Роман Заставний і Володимир Соляр.

Представник “Самопомочі” Тарас Пастух та “радикал” Юрій Чижмарь утрималися під час цього голосування, а “свободівець” Михайло Головко проголосував проти.

Прийняті зміни набирають чинності з 1 листопада цього року, тож уже незабаром у нардепів настане справжнє покращення.

Автор: galasКоментар до: “Незабаром у тернопільських нардепів настане подвійне покращення – зросте зарплата

  1. Бурин
    20.10.2016 з 23:13

    Рівень життя населення країни залежить від керівництва держави.Тому зарплата керівництва держави повинна залежати від того рівня життя, яке вони створили для людей. Все інше від лукавого. Ганьба нашим керманичам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *