Меню
На Тернопільщині планують створити кілька нових курортів
04.10.2016 Новини

У рамках ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» 30 вересня у м. Нова Каховка на Херсонщині відбулось засідання Ради туристичних міст та регіонів.

kurortyПровів його  директор Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку України  Іван Ліптуга.

“Важливо засідання нашої ради проводити у різних містах,  тому що знаходячись безпосередньо на місцях, зокрема зараз на Херсонщині, ми можемо оцінити увесь туристичний та економічний потенціал областей”,- зазначив Іван Ліптуга.

Він розповів, що зараз на погоджені Мінфіну знаходиться Програма  щодо розвитку туризму в Україні на 2016-2026, що дасть змогу фінансувати відповідні у цій сфері.

У ході засідання були підбиті підсумки літнього сезону 2016 року в Одеській, Миколаївській, Закарпатській та Херсонській областях та розглянуті проблемні питання, а також плани щодо подальшої діяльності.

“Під час засідання особливу увагу акцентували на створенні курортів місцевого значення та активізації роботи у цьому напрямку, – розповів начальник відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації Назар Яворський. – У нашій області ми пропонуємо оголосити курортами державного значення курортно-рекреаційні райони області Гусятинський (смт. Гусятин); Бучацький (с. Скоморохи); Скала-Подільський (смт. Скала-Подільська Борщівського району); Теребовлянський (смт. Микулинці та с. Конопківка). А курортами місцевого значення – “Збаразькі Товтри” (с. Дубівці Тернопільського району); “Бережанське Опілля” (м. Бережани, с. Підвисоке Бережанського району); “Княжий ліс” (м. Теребовля, с. Струсів Теребовлянського району);“Середньосеретський” (с. Росохач, с. Улашківці Чортківського району)”.

За результатами третього засідання Ради туристичних міст і регіонів учасниками засідання було підготовлено Рекомендації щодо активізації розвитку сфери туризму та курортів в регіонах України, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас