Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині електронні декларації подали поки що 17 чиновників

Станом на понеділок, 24 жовтня, електронні декларації подали лише 17 чиновників із Тернопільської області.

monitoryng1Вчора, 25 жовтня, в приміщенні готелю «Тернопіль» відбулась прес-конференція представників антикорупційної Коаліції «Чесна влада – багата Держава».

Керівник проекту «Громадська антикорупційна кампанія з перевірки декларацій посадових осіб органів місцевої влади Тернопільської області» Ольга Мазаєва розповіла про те, що із 80 осіб, що підпадають під даний моніторинг, станом на 23.00 24 жовтня подали декларації в електронному виді лише 17 чоловік, що становить лише 21% (в два рази гірше від середнього по Україні).

Слід відзначити, що лідером із подачі електронних декларацій є Зборівська РДА, де і Голова і його заступники першими подали свої дані. Також вчора до них приєднались і керівництво Заліщицької РДА. Із перших осіб області єдиним хто подав декларацію є Голова обласної Ради Овчарук Віктор Вікторович (дата подання 24.10.2016).

Ольга Мазаєва висловила сподівання, що це стане хорошим сигналом і для решти очільників області, районів і міст.

Також організатори проекти висловили сподівання, що неподання електронних декларацій всіма, хто зобов`язаний це зробити викликане їхньою зайнятістю, а не бажанням щось приховати чи проігнорувати вимоги закону. Тим більше, що за не подання декларації передбачена кримінальна відповідальність.

В заключному слові Ольга Мазаєва виявила надію, що посадові особи органів влади, які підпадають під моніторинг, будуть йому сприяти, щоб слово «чиновник» не викликало у громадян  асоціацію з словом «хабарник».

Компанія «Громадська антикорупційна кампанія з перевірки декларацій посадових осіб органів місцевої влади Тернопільської області» здійснюється Творчим молодіжним об’єднанням «Нівроку», що фінансується  Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

У поліції назвали три вулиці, де в Тернополі найчастіше обкрадають автомобілі

У Тернопільської митниці новий керівник