На Тернопільщині викрили працівників лісгоспу, які незаконно експортували деревину у Європу

Впродовж двох років, використовуючи шахрайські схеми, працівники лісгоспу експортували деревину до країн Європи.

derevynaПрокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому, за ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 4 ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів)

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2015-2016 років працівники лісового господарства через своїх родичів та знайомих, оформлених підприємцями, на підставі підроблених документів щодо походження деревини, експортували лісопродукцію до країн Європи, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

В межах кримінального провадження проведено близько 20 обшуків на території Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Під час обшуків в одного з працівників лісництва та інших фігурантів справи вилучено близько 12000 доларів США, комп’ютерну техніку, печатки підприємців, порожні аркуші з відтисками печаток підприємств та підприємців, сотні довіреностей, договорів про постачання й купівлю лісопродукції, що свідчить про широкомасштабну діяльність з незаконного обігу деревини. Розслідування у кримінальному провадженні триває.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *