Консул не отримає “тернопільську” посаду через Бандеру

Консульський округ з центром у Луцьку, що обслуговує Тернопіль, може надовго залишитися без керівника. Кандидат у Генконсули може не отримати агреман від українського МЗС.

Консул Мазур

Консул Мазур

12 жовтня на сесії Волиньради депутати від «Свободи» запропонували текст звернення до Міністерства закордонних справ щодо ненадання згоди на призначення Верслава Мазура на посаду генерального консула Республіки Польща у Луцьку. Депутати стверджують, що кандидат у консули має антиукраїнську позицію. Волинсько-польську трагедію він називає геноцидом поляків, а Степана Бандеру бандитом.

Дипломату 64 роки. В Україні він працює з 2006 року. Був Генконсулом в Одесі та  Севастополі. Після анексії Криму Росією провів евакуацію консульства. Потім продовжував роботу в МЗС РП на посаді начальника Організаційного відділу Консульського департаменту міністерства. З листопада 2015 він є Генеральним консулом Республіки Польща у Львові.

Автор: galasКоментар до: “Консул не отримає “тернопільську” посаду через Бандеру

  1. 12.10.2016 з 14:47

    а що твам правда оч1 коле? Чи в1нгибель сво1х земляк1в повинен назвати акц1ею встановлення справедливолст1? Ви хоч тр1шки майте якийсь розум 1 не починайте з кожною кра1ною сварку за те. що вона вам правду в оч1 сказала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *