Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Жителі Скалата перекривають дорогу, щоб не пропустити вантажні автомобілі

Жителі Скалата вимагають у влади побудувати об’їзну їхнього міста. Люди переконані, що через рух великогабаритних машин у Скалаті часто стаються аварії водогону, а вібрація зумовлює тріщини у багатоповерхівках.

skalat1Житель Скалата Василь Король розповідає, що у центральній частині міста розташовані старовинні підземні ходи. Унаслідок руху вантажних машин вони руйнуються.

«Наше місто дуже потерпає від великогабаритного транспорту. Було доведено, що в результаті постійної вібрації у будинках багатоповерхових будинків з’являються тріщинки, це призводить до їх поступового руйнування. А ще, в нас постійно стаються аварії водогону. Це все через рух фур центром міста. Також нас лякає той факт, що можуть руйнуватися підземні ходи, тоді частина міста може взагалі піти під землю. Ми вже не раз зверталися до місцевої влади, щоб нам побудували об’їзну. Тоді багато питань вирішиться. Але щодо будівництва об’їзної, то ще ніяких документів не зроблено. Їх виготовлення постійно відкладають в «Облавтодорі». Тому ми вирішили організувати такий захід протесту – не пропускаємо машини через наше місто», – каже пан Василь.

В «Облавтодорі» пояснюють: питання будівництва об’їзної Скалата має вирішитися найближчими днями, пише “За Збручем”. 

Полковника Степана Яцуха пропонують на посаду заступника начальника обласної поліції

Незвичний кліп українського гурту стрімко набирає популярності в мережі (ВІДЕО)