Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Екс-кандидат у мери Тернополя очікує квитанції за тепло

Голова Асоціації споживачів житлово-комунальних послуг, депутат Тернопільської міськради Петро Ландяк у Facebook написав про свої очікування від квитанцій про нарахування послуг за опалення в жовтні. Політик, який фахово розбирається в цих питаннях, продовжує судову війну за справедливі тарифи.

Петро Ландяк
Петро Ландяк
«Завершується жовтень, – пише Ландяк. Я чекаю на квитанції про нарахування послуг опалення за цей місяць для того , щоб допомогти тернополянам провести повний перерахунок за теплопостачання минулого року. Нагадую , вартість опалення 1-го кв. м житла в даний час в нашому місті становить 30.52 грн. Цей тариф є єдиним на весь опалювальний період і він відповідає середньодобовій температурі зовнішнього повітр’я мінус 0,5 градусів за Цельсієм. Знаємо, що показник термометра в жовтні був значно вищим нуля, значить КП “Тернопільміськтеплокомуненрго” буде змушене застосувати Постанову Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015 року за номером 1037 і провести перерахунок за цей місяць. Ось лише тому я і чекаю з нетерпінням на ці квитанції, бо 11 листопада третє судове засідання по позову нашої громадської організації “Асоціації споживачів житлово- комунальних послуг” до тепловиків, а ми якраз і поставили вимогу зобов’язати комунальників провести такий перерахунок з початку минулого опалювального періоду , а не лише з 1 грудня 2015року, як це вказало у своєму листі Міністерство регіональної політики і житлово- комунального господарства. Також нагадую, що комунальники Тернополя не дослухались до рекомендацій міністерства і в нашому місті перерахунок провели лише з 19 грудня, з дати введення в дію постанови уряду за номером 1037 . В судовому позові ми доводимо, що перерахунок потрібно допровести не лише за період з 1 по 18 грудня, а і за жовтень і листопад 2015 року. Тому нам потрібні квитанції за жовтень цього року, адже цей місяць абсолютно нічим не відрізняється від жовтня минулого року, хіба лише тим, що ми тоді були на рік молодшими. Перерахунку комунальникам за жовтень цього року не уникнути, а для нас важливий аналог і прецендент. Тому ми віримо в свою перемогу в судовому засіданні.

З іншого боку прикро, за знущання і експерименти над нашим бідним і багатостраждальним українським народом. Адже новими тарифами , новими цінами завели людей вже за межу бідності. Завела влада, а виходити людям прийдеться самим , без цієї влади!»

 

 

 

Завтра в Бережанах вшанують пам’ять героїв Листопадового зриву

Владика з Тернополя застерігає: Гелловін не має нічого спільного з християнством