Друзі Барни почали переслідувати жінку, яка багато говорить проти влади

“Два “регіонали” з обласної ради (І. Бабійчук та В. Овчарук – ред.), які обійняли “жирні” посади придумали, як змусити мене мовчати і не виступати публічно проти їх незаконних дій», – заявила депутат обласної ради Лариса Римар.

rumarНа голову цих «горе-політиків» нічого більше не прийшло, як почати тотальну перевірку комунального підприємства, де Лариса Римар працювала директором з 2010 року до травня 2013 року.

– Хочу, щоб усі почули: мою діяльність на посаді директора КП «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» у 2012-2013 році перевіряли кілька разів, до слова через анонімки “доброзичливців”! В епоху Януковича і Хоптяна пережити ці перевірки мені коштувало чи малих нервів. А зараз, цей фарс викликає сміх і жалість до людей, які усе це придумали (прізвищ не називаю, бо забагато честі цих горе-чиновникам. Зрештою усі і так знають, про кого я говорю!), – зауважила Лариса Римар.

Про замовний характер перевірки, додала депутат, свідчать два документи, які один за одним надійшли в облраду з різницею в один день, та оперативність роботи хлопців у пагонах: «Так би наші поліціянти оперативно злочини розкривали, а не виконували «політичну заказуху». На сесії обласної ради обов’язково підніму ці питання!»

Отож, 4 жовтня оперативники «оперативно» попросили Тернопільську обласну раду усі бухгалтерські документи комунального підприємства, починаючи з 1 січня 2015 року.

«Викликає подив, чому відразу не звернулися на адресу підприємства? А коли лист зайшов в обласну раду, то «головні режисери» цього шоу з облради зрозуміли, що трохи лоханулися, бо я працювала на посаді до травня 2013 року. Тоді слідом 6 жовтня був намальований черговий лист, в якому уже треба надати усі документи з початку реєстрації підприємства. Для тих, розуміється в питанні, це приблизно 3000 копій різних документів. Вже від минулої п’ятниці керівництво ради, я так розумію, сприяючи роботі правоохоронних органів, тисне на нового в.о. директора підприємства, аби той швиденько надавав документи. Не знаю, чим усе закінчиться – живемо ж не в цивілізованій Україні, а в піратській Сомалі… Долучаю копії листів правоохоронних органів за 2016, 2012, 2013. І сміх, і гріх… Думала, що після Майдану живу в іншій країні!», – зауважує пані Римар.

Горе-чиновникам, які це все організовують, Лариса Римар обіцяє народну люстрацію і вже ніяка «довідка» не допоможе!

Джерело: тижневик “Номер один”

Автор: galasКоментар до: “Друзі Барни почали переслідувати жінку, яка багато говорить проти влади

  1. 12.10.2016 з 16:00

    авторка ж1ночих роман1в не знае 1 не в1дпов1дае за економ1чн1 стосунки м1ж державами. за розвиток економ1ки та людськ1 ресурси, щоб вони мали роботу. зарплату, щоб могли утримувати сво1 с1м”1. А писати ж1ноч1 романи. котр1 я м1ж 1ншим читала, але вони наст1льки прим1тивн1. що людину з р1внем 1нтелекту не зац1кавлять. То нехай авторка цих роман1в 1 дал1 1х пише. коли е читач1. а депутат нехай свою роботу робить 1 н1хто не мае права не давати виказувати свою думку. 1 депутат в т1м числ1. т1льки за насл1дки сво1х пропозиц1й авторка ж1ночих роман1в нести не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *