«Де та люстрація? – запитує тернопільська активістка Євромайдану

Під час відкриття у Тернополі пам’ятника Небесній сотні зі сцени пролунало чимало резонансних виступів. Особливо гострими на слово були члени Штабу Національного спротиву, на яких під Революції Гідності чинився тиск з боку правоохоронних структур.

 

stayuraУ виступі одного з керівників штабу, директора Галицького коледжу, депутата міськради Марії Баб’юк  Марії Баб’юк звучав розпач від того, що в країні не вібулися зміни, на які очікували люди.

“Чи маємо ми дійсно перемогу? Чи маємо українську Україну?..” – зі сцени запитувала Марія Баб’юк. “Звичайно, ні. Мені дуже прикро, що з 50 працівників обласної державної адміністрації, які писали «розіпни», відкрийте кримінальні справи, засудіть, бо вони не пустили нас на роботу, сьогодні більша половина там і працює. Сьогодні прикро, що з 9 прокурорів, які судили нас, називали нас злочинцями більша половина на інших посадах працює. Де та люстрація, яка давно мала відбутися? Де ті щирі українці, які б не думали за власні кишені, а працювали заради розбудови України? Хіба за це гинула молодь? Кращі з кращих?”

Автор: galas2 Коментар до: “«Де та люстрація? – запитує тернопільська активістка Євромайдану

  1. Щира українка
    16.10.2016 з 14:28

    Хто б говорив. Із себе почни, і до інших черга не дійде

  2. 17.10.2016 з 11:28

    А те що прокурори були на робот1 1 виконували закони. 1 не мали н1якого права 1х порушувати. це пан1 Баб”юк не в курс1? Чи закон натовпу в кра1н1 д1яв? Ви що дикар1? Господ1. 1 ще така людина якась актив1стка? Про якусь справедлив1сть тут патякають? Беззаконня котре творилося п1д час то1 революц11 буде продовжуватися завжди. бо ця влада не знае. що таке закон – вона прийшла до влади незаконним шляхом. Т1льки коли будуть вибори президента 1 хтось там одержить перемогу – т1льки в1н зможе навести якийсь порядок. Звичайно. коли це будуть порядн1 люди. а не продажна сволота. котра грае п1д американську дудку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *