Громадянство України і заробітки в Росії несумісні. Думка екс-нардепа від Тернополя

Незважаючи на бойові дії на Донбасі та анексію Криму українці у пошуках заробітку виїзжають їдуть Росії. Нещодавно соціальні мережі сколихнуло фото переповненого автобуса «Чернівці – Москва», який помітили на тернопільській автостанції. Почесний громадянин Тернополя, народний депутат кількох скликань Степан Хмара вважає, що такі українці «не можуть бути громадянами України».

hmara1В інтерв’ю львівському виданню Вголос Степан Хмара аргументовано пояснив свою позицію.
– Ті, які заробляють в країні окупанта, мають брати на себе ризик і відповідальність за свій негідний вчинок . І ці громадяни мають знати, що Україна не може жертвувати своєю безпекою чи суверенітетом в залежності від того, що комусь подобається «русскій мір», що комусь подобається туди їздити, бо там платять.
Ці люди, які в складний для України час, їздять в Росію на заробітки, таким вчинком фактично не визнають право України на суверенітет. Відтак постає питання: чи вони можуть бути громадянами України? Ні. Бо куди він їде, це його проблема, але те, що він, як громадянин, зобов’язаний відстоювати і захищати державу – це його обов’язок. І якщо він від мобілізації тікає в Росію на заробітки – значить він не може бути громадянином України. Бо громадянство надає не тільки права, а й покладає серйозний обов’язок. Цих людей, як і владу, яка нічого не робить для того, щоб ефективно боротись з агресором, потрібно звинувачувати у зраді. Тому все має вирішуватись саме так. А щодо вербування наших громадян ФСБ, то варто зазначити, що наша СБУ працює вкрай недосконало і це видно по тому, як вона бореться із п’ятою колоною, яка сидить у тому числі у Верховній раді. А тому притягнути до кримінальної відповідальності за державну зраду потрібно і тих депутатів-заробітчан, які сидять у Верховній раді. А чим президент інший? Він веде активний бізнес разом із російськими олігархами в тому числі і на території Росії, і на окупованій території»

Автор: galasКоментар до: “Громадянство України і заробітки в Росії несумісні. Думка екс-нардепа від Тернополя

  1. 17.10.2016 з 12:15

    екс-нардеп вже вижив 1з розуму 1 тут. як колись комун1сти. готовий нев1домо за що 1 за кого свое життя в1ддати. Т1льки не свое. а тих хто в пошуках зароб1тку 1 збереження життя сво1х д1тей хоче заробити коп1йку. В1джив св1й в1к. шановний. сиди 1 заткнись. А то дуже добре. одержуючи пенс1ю депутата. вчити 1нших жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *