Меню
Воєнкома Тернопільщини, який попався на хабарі, взяли під варту терміном на два місяці
21.10.2016 Кримінал

Суд обрав запобіжний захід для головного військового комісара Тернопільщини у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці.

graty120 жовтня 2016 року Шевченківський районний суд м. Львова задовольнив клопотання військової прокуратури  Західного регіону України та обрав військовому комісару Тернопільського обласного військового комісаріату полковнику К. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з визначенням застави в розмірі 2 млн грн.

Про це сьогодні, 21 жовтня, повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Як повідомлялося, 18 жовтня 2016 року слідчий відділ військової прокуратури Західного регіону України, військова прокуратура Тернопільського гарнізону за матеріалами та спільно із відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Тернопільській області задокументувала факт вимагання упродовж серпня-жовтня поточного року неправомірної вигоди вказаним військовослужбовцем.

Хабар у розмірі 260 тис грн призначався за сприяння у призначенні військового комісара Борщівського РВК Тернопільщини підполковника В. на посаду та нестворення перешкод у службовій діяльності. Корупціонера затримано в порядку ст. 208 КПК України під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 66 тис грн.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас