Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Авторка жіночих романів пропонує відкликати скандального тернопільського нардепа

Тернопільська письменниця, авторка популярних жіночих романів Леся Романчук пропонує відкликати скандального народного депутата Олега Барну.

romanchukПриводом для такої пропозиція, озвученої у соціальних мережах, стала заява нардепа, який висловився проти візового режиму з Росії, та його не тактовні вислови щодо опонентів дискусії у цьому питанні.

Олег Барна у притаманному йому стилі обізвав усіх незгідних з його позицією “псевдопатріотичними шакалами”, а також охарактеризував їх іншими яскравими “епітетами” .

“Цю людину ми з вами обрали депутатом!
Ганьба ганьбенна слухати його “високу аналітику” на всіх трибунах, де його доводилося бачити. А тепер ще й оця лексика, яка так личить народному обранцю.

Так, я розгавкалася! Так, я – псевдопатріотичний шакал! і ще хто там? Гарні слова, дуже гарні.. Так прикрашають і колишнього вчителя, і його блок…

Так, я за введення візового режиму з рашею. Хто хоче там працювати, хай оформить візу. Але ж не про це йдеться – віза потрібна буде кожному рашисту, що попреться в Україну. Не доберу, як від цього постраждає наша незалежність.

Я гавкаю. І буду гавкати. І чхати мені, що хтось там народний депутат. І від якої партії – теж чхати. Час таких “обранців” відкликати”, – написала Леся Романчук  на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Хоростківська громада замахнулася на частину Теребовлянського району

У 10 багатоповерхівках Тернополя досі не розпочали опалювальний сезон