Ліга Чемпіонів: київське “Динамо” зазнало поразки від португальської “Бенфіки”

Динамівці знову розчарували своїх уболівальників.

dinamoУ середу ввечері кияни у рамках групового етапу Ліги Чемпіонів вдома приймали португальську “Бенфіку” і поступилися з рахунком 0:2.

Неприємності для підопічних Сергія Реброва розпочалися уже на старті поєдинку.

На 8-ій хвилині одну з перших атак суперника киянин Антунеш у власному штрафному майданчику зупинив недозволеним прийомом.

Арбітр зустрічі призначив пенальті, який реалізував Сальвіо.

Намагання динамівців зрівняти рахунок не увінчалися успіхом. Натомість у другому таймі “Бенфіка” скористалася помилкою киян у захисті та подвоїла результат  – на 55-ій хвилині відзначився Серві.

Таким чином після цієї поразки турнірне становище киян суттєво ускладнюється навіть у питанні боротьби за третє місце, яке дозволить навесні виступати у Лізі Європи.

У другому матчі групи В турецький “Бешикташ” в гостях несподівано переміг італійський “Наполі” з рахунком 3:2.

Після трьох турів у групі В лідирує “Наполі” – в активі італійців 6 очок. На другій позиції “Бешикташ”, який уже набрав 5 очок. Далі іде “Бенфіка” – 4 очки. Замикає турнірну таблицю київське “Динамо”, яке набрало наразі лише 1 очко.