Збірна України здобула перемогу над Косово у кваліфікації на ЧС-2018

У кваліфікаційному турнірі Чемпіонату Світу – 2018 національна збірна України на нейтральному полі сьогодні приймала команду Косово і перемогла з рахунком 3:0.
jarmolenko1Свою повну перевагу у першому таймі підопічні Андрія Шевченка змогли втілити лише на 30-ій хвилині – відзначився Артем Кравець, який влучно пробив з лінії штрафного майданчика.

У другій половині зустрічі наша збірна довго мучила суперника і лише наприкінці матчу таки домучила. На 81-ій хвилині Караваєв один в один обіграв свого опонента і віддав точний пас на Ярмоленка. Той в один дотик прийняв м’яч і в другий – відправив у сітку воріт суперника.

А на 87-ій хвилині Руслан Ротань влучним ударом поцілив у дев’ятку і встановив остаточний рахунок матчу – 3:0 і це перша перемога збірної України під керівництвом Андрія Шевченка. Після трьох зіграних матчів у нашої команди 5 очок.