ФК “Тернопіль” зазнав розгромної поразки від дебютанта першої ліги

Тернопільські муніципали поповнили свою колекцію ганебних поразок у цьому сезоні.

fc-ternopilУ матчі 10-го туру ФК “Тернопіль” в гостях грав проти команди Інгулець (Петрове), яка цього року дебютує у першій лізі.

Футболісти із Кіровоградщини долю поєдинку вирішили ще в першому таймі. На 15-ій та 37-ій хвилинах матчу дублем відзначився Покотилюк. На 40-ій хвилині Нвамора забив третій м’яч у ворота тернополян, довівши рахунок до розгромного.

У другому таймі господарі могла забити ще й четвертий гол, але не зуміли реалізувати пенальті.

Відтак, рахунок зустрічі 3:0 на користь “Інгульця”. У футболістів із Кіровоградщини після цієї перемоги в активі 8 очок.

Натомість ФК “Тернопіль” після 10-ти турів посідає останнє місце. В активі підопічних Марущака лише 2 очка. Команда у цьому сезоні лише двічі зіграла в нічию і зазнала 8 поразок.