Ліга Чемпіонів: Київське “Динамо” здобуло нічию у матчі з турецьким “Бешикташем” (ВІДЕО)

Вчора ввечері київські “динамівці” провели другий матч групового етапу Ліги Чемпіонів.

futbol3Кияни грали в гостях проти турецького “Бешикташу” і здобули нічию з рахунком 1:1.

У першому таймі підопічні Реброва виглядали відверто слабше за суперника і як наслідок пропустили гол – на 29-ій хвилині зі штрафного відзначився Куарежма.

У другій половині зустрічі динамівці відчутно додали, перехопивши ініціативу. Зрівняти вдалося на 65-ій хвилині – Рибалка під час виконання штрафного подав на дальню стійку і Циганков в один дотик переправив м’яч у сітку воріт суперника.

Під кінець матчу у киян ще було дві хороших нагоди вирвати перемогу, але в останній момент по черзі схибили Гармаш та Ярмоленко.

У підсумку 1:1 і київське “Динамо” здобуває перше очко у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

В іншому матчі групи В італійський “Наполі” вдома переміг португальську “Бенфіку” з рахунком 4:2.

Після двох турів у групі В лідирує “Наполі” – 6 очок. На другому місці іде “Бешикташ” – 2 очка. В активі у “Динамо” та “Бенфіки” поки що по 1 очку.

Свій наступний матч кияни проведуть 19 жовтня. Вони вдома прийматимуть португальську “Бенфіку”.

На Тернопільщині вірянам Московського Патріархату поміняють керівника?