Київське “Динамо” стартує у Лізі Чемпіонів із домашньої поразки від “Наполі” (ВІДЕО)

У стартовому поєдинку групового турніру Ліги Чемпіонів київське “Динамо” вчора ввечері вдома поступилося італійському “Наполі”.

динамоКияни досить оптимістично розпочали поєдинок. На 26-ій хвилині Гармаш з розвороту потужно відправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:0.

Але радість успіху була недовгою. На 36-ій хвилині динамівці прогавили у власному штравному майданчику Міліка, який після флангової передачі, головою вразив ворота Шовковського – 1:1.

А на 45-ій хвилині Мілік оформив дубль і вивів свою команду вперед – 1:2.

У другому таймі динамівці намагалися зрівняти рахунок, великими силами ішли вперед, але їхні потуги досить швидко завершилися. На 68-ій хвилині за симуляцію у штрафному майданчику суперника Сидорчук отримав другу жовту картку.

Залишившись у меншості, підопічні Реброва хоч і створили кілька напівмоментів, але зрівняти рахунок так і не змогли.

У другому матчі групи В португальська “Бенфіка” і турецький “Бешикташ” зіграли в нічию 1:1.