Тернопільський письменник привіз Шерлока Холмса на Львівський форум видавців

Книгу оповідань “Шерлок Холмс на форумі видавців” презентував у Львові відомий тернопільський письменник Олександр Вільчинський.

vilchykТакож тернопільський літератор на цьогорічному Львівському форумі видавців, що відбувся в період 15-18 вересня, презентував іще одну книгу, до якої увійшли повісті “Неврахована жертва” та “Суто літературне вбивство”. До речі, це вже третє перевидання цих повістей.

Обидві книги, які наш земляк представив у Львові, надруковані у видавництві «Навчальна книга — Богдан».

Презентеція творів складалася із двох етапів, спочатку у конференц-залі готелю «Панорама», а потім у дворику на вулиці Дорошенка, 19, бо там відбувається частина дії в оповіданні «Шерлок Холмс на форумі видавців».

Олександр Вільчинський ще мав автограф сесії у Палаці Мистецтв на Коперника, де відбувався сам форум, і на стенді «Навчальної книги — Богдан», і на стендах видавництва «Фоліо», де у нього виходили книги в минулі роки.

“Форум це завжди багато зустрічей, часом несподіваних, нових знайомств і пречудова нагода наповнитися позитивною енергетикою. А ще п’ятниця й субота у Львові потішили гарною погодою, можна сказати, останніми днями літа, що минуло. На жаль, суботній вечір затьмарився сумною звісткою – не стало Романа Іваничука. Вважаю себе в чомусь і його учнем. Отож, цей форум вийшов ще й з гірким присмаком”. – ділиться своїми враженнями Олександр Вільчинський.

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *