Після відставки тренера ФК “Тернопіль” потрапив у ще один сепаратистський скандал

Муніципальний футбольний клуб Тернопіль у цьому сезоні є одним із найголовніших ньоюзмейкерів у футбольній Україні. І це не лише через низькі результати та ризик вилетіти у Другу лігу.

gevlychПерш за все ФК Тернопіль прикув до себе увагу через скандального тренера Івана Марущака та гравців, яких уже колишній наставник Тернополя привіз із собою у файне місто.

Нещодавно Івана Марущака таки звільнили з ФК Тернопіль. Керівництво Тернополя уже розпочало шукати нового наставника, оголосивши конкурс на вакантну посаду. А поки ж діями футболістів керує директор клубу Василь Матвійків.

Разом із Марущаком з Тернополя пішли і кілька гравців, які не захотіли залишатися у команді без свого наставника. Один із них — талановитий захисник Владислав Гевлич уже офіційно повернувся до окупованого Криму, де виступатиме за ФК Севастополь. Власне з Криму до Тернополя кілька місяців тому Гевлич і приїхав. Там він виступав за СКЧФ. Уже тоді у пресі розгорівся скандал, адже футболіст з Криму приїхав грати у Тернопіль — одне з найпатріотичніших міст України.

gevlych1

Але цікавий навіть не сам факт переїзду Гевлича до рідного Севастополя. На офіційному сайті ФК Севастополь уже оголосили про повернення свого молодого таланта. На тому ж сайті вказано, що з 2014 року Владислав Гевлич має РОСІЙСЬКЕ громадянство! Якщо вірити даним севастопольського сайту, то за ФК Тернопіль впродовж усього часу грав футболіст з російським паспортом! Можемо допустити, що у футболіста є одразу два паспорти, але подвійне громадянство теж заборонене в Україні. Цікаво, що на сайті Професійної футбольної ліги Владислав Гевлич є громадянином України. І без українського паспорта гравця б ніяк не зареєстрували за тернопільську команду.

Звичайно, зараз усе можна звалити на Івана Марущака. Але куди дивилося керівництво муніципального клубу, коли укладало контракт із громадянином Росії? Пригадаємо, що почесним президентом ФК Тернопіль є свободівець та мер міста Сергій Надал. Чи було відомо йому, що за його команду виступає громадянин країни-агресора? Питання виникають і до Професійної футбольної ліги, яка зареєструвала цього гравця за ФК Тернопіль…

Джерело: Віктор Воронцов, “Спорт Тернопільщини”

Автор: galas

2 Коментар до: “Після відставки тренера ФК “Тернопіль” потрапив у ще один сепаратистський скандал

  1. 27.09.2016 з 09:52

    вашим патр1отизмом одне м1сце п1дтерти. Що це патр1отизм. коли в м1ст1 Чортков1 залишилось 30% населення? А все тому. що люди хочуть вижити. а не здихати в1д вашого так званого патр1отизму. котрий вже схожий до повного маразму. Н1 м1ри. н1 розум1ння н1якого. 1 зам1сть того. щоб справд1 боротися за краще життя. ви розплоджуете ненависть. котра 1 так завжди була на Галичин1 – суц1ль ненависть та п1дл1сть одне до одного. Найб1льше зрадник1в. найб1льше доносчик1в на сус1д1в були т1льки в Галичин1. 1 ви тут про якийсь патр1отизм лепечете. Ви хоч знаете. що таке патр1отизм? Це не покрасити паркан чи ганок у кол1р державного прапора, а важкий труд з терп1нням вс1ляких незгод. Але терп1ння у вас н1якого нема. як 1 поняття патр1отизму. От бити одне одного на р1вн1 Верховно1 Ради. зам1сть того, щоб мати якийсь глузд. 1 ваш1 гравц1 втекли в1д вас т1льки 1з-за вашого дикарського розум1ння патр1отизму. Ви хоч навч1ться розум1ти. що таке патр1отизм.

  2. Андрій
    27.09.2016 з 10:47

    По-перше, громадянин Росії може грати у футбол. По-друге – подвійне громадянство не заборонене в Україні, а не визнається. Вже гравці навіть в збірній України грали так. Людина має український паспорт – вона підлягає під наші українські закони, його громадянство РФ не визнається в такому разі. І все, інше не має значення для футболу. По-третє, якщо гравець приїхав з Криму сюди – значить, він хотів ГРАТИ В УКРАЇНІ. Ви розумієте? Він приїхав СЮДИ, а не виїхав звідси. Розуміти ж треба, “експерти” по патріотичному футболу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *