На Тернопільщині під час фестивалю влаштують перегони на мотоблоках

Змагання з вправності водіння мотоблоку проведуть у неділю, 2 жовтня, в селі Жуків Бережанського району.

motoblok1Перший фестиваль-ярмарок меду та інших народних промислів «Жу-Жу-Жуків» відбудеться 2 жовтня у селі Жуків Бережанського району. Даний захід організований ГО «Жуківська» та Жуківською дитячою музичною школою за підтримки відділу сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

У рамках фестивалю відбудеться обласний дитячо-юнацький конкурс творчості «Мистецький вулик». Переможців визначать у трьох номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, мистецтво слова.
Мета проведення даного заходу — дати поштовх до відродження пасічництва на Бережанщині, як одного з традиційних українських промислів. А також об’єднати народних майстрів краю в один «вулик» і на їхньому прикладу мотикувати молодь розвивати свої творчі здібності.

У програмі фестивалю:

– «Богатирські забави»;
– перші змагання з вправності водіння мотоблоку;
– майстер-класи народних умільців з відливання свічок натуральним воском, плетіння з соломи, квілінг, виготовлення старосвіцьких бандур;
– виступи вуличних музикантів;
– гала-концерт переможців конкурсу «Мистецький вулик» за участю гостей фестивалю, художнього народного колективу дитячого ансамблю пісні і танцю “Світанок” (м. Київ) та хореографічного юнацького колективу «Оксамит» (м. Рівне).

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *