Ключі від будинку, в якому лежить золото, зловмисники знайшли на порозі

Золота на п’ятнадцять тисяч гривень поцупили двоє невідомих чоловіків із помешкання жителя Озерної, повідомляють у поліції. 

kljuch2За словами потерпілого, він разом із невісткою порався по господарству, коли почув як загавкала собака. Чотирилапий  не втихав, відтак вирішили перевірити, що коїться.

Підійшовши до хати, на порозі побачили двох чоловіків. Незнайомці поспіхом пояснили, що шукають якогось чоловіка, хутко сіли до машини й поїхали.

Істина ціль візиту непроханих гостей стала зрозуміла, коли господарі зайшли до будинку. Речі всередині були перевернуті, а у сховку бракувало декількох золотих прикрас.

Як з’ясувалося, до помешкання крадії потрапили, скориставшись ключем, який господарі залишили на порозі.

Потерпілий описав зловмисників як двох смаглявих, темноволосих чоловіків. Один зі злодіїв на зріст близько 180 см, огрядний, був одягнений у зелену футболку та світлі шорти. Інший – 170 см, худорлявий, був у чорній футболці та темних спортивних штанах. Обоє розмовляли суржиком. Пересувалися на зеленому автомобілі марки «ВАЗ-2105» або «ВАЗ-2107».

Якщо ви помітили двох підозрілих чоловіків, схожих за описом на зловмисників, які без цілі тиняються вулицями населеного пункту, негайно телефонуйте  на 102.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *