На олімпіаді у Ріо Легонькова відхрестилася від Тернопільщини і програла

Легкоатлетка Наталія Легонькова у марафонському забігу серед жінок представляла Україну.

легоньковаОднак на Олімпійських іграх спортсменка вирішила представляти Хмельницьку область, хоч виросла на Тернопіллі і завжди популяризувала на міжнародних змаганнях  рідний край.

На марафоні у Ріо-де-Женейро Наталія Легоньковазайняла 87 місце з результатом 2:46:08.

В той час як перемогу на Олімпійських іграх здобула Джемма Сумгонг з Кенії – її результат 2:24:04.

Нагадаю, Наталія Легонькова народилася в Казахстані. У 1998 році сім’я переїхала на батьківщину матері у місто Бережани, що на Тернопільщині.

34-річна легкоатлетка є неодноразовою чемпіонкою марафонських забігів. Останній здобуток спортсменки – перемога 10 листопада 2015-го у польському місті Косцян, де Наталія пробігла дистанцію півмарафону за 1 годину 15 хвилин 51 секунду, фінішувала першою, випередивши трьох кенійок.