Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Донецький “Шахтар” пролетів мимо Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

“Шахтар” не пройшов третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. У матчі-відповіді донецький клуб вчора програв 2:0 в основний час і 4:2 у серії пенальті.
янг-бойзТиждень тому гірники у Львові перемогли швейцарський “Янг Бойз” із доволі комфортним рахунком 2:0.

Здавалося б, досвідчена команда не упустить такої переваги і доведе двоматчеве протистояння до перемоги.

Власне до цього воно і йшло у першій половині вчорашньої зустрічі. “Шахтар” домінував на полі і був досить близьким до того, щоб забити гол, а відтак і вирішити долю протистояння.

Але гірники своїх моментів реалізувати не змогли. Натомість це зробили суперники. На 54-ій хвилині зустрічі швейцарці створили перший напівмомент біля воріт “Шахтаря” і забили гол – відзначився Кубо.

А через 6 хвилин донеччани допустилися помилки, втратили м’яч на своїй половині поля і той же Кубо забив другий гол.

До завершення поєдинку у “Шахтаря” ще було вдосталь часу, аби вразити ворота суперника, але вони цього не зробили.

Отож, за підсумком двох матчів нічия 2:2, і далі був додатковий час, а потім серія пенальті, у якій донеччани схибили двічі. Удар Фреда відбив воротар швейцарців, а Ракицький влучив у поперечину, і в сідницю воротаря, але тільки не у ворота.

Рахунок у серії пенальті 4:2 і “Янг Бойз” іде далі, а “Шахтар” переходить у Лігу Європи.

Таким чином, цього року Україна у груповому турнірі Ліги Чемпіонів буде представлена тільки однією командою . Київське “Динамо”, як чемпіон країни, отримало право напряму виступати у груповому етапі.