ФК “Тернопіль” навіть напередодні Дня міста не зміг порадувати своїх вболівальників

Тернопільські муніципали напередодні Дня міста не змогли зробити подарунок своїм уболівальникам.

футболУ матчі шостого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” зазнав чергової поразки.

Сьогодні, 26 серпня, тернополяни грали у Краматорську проти місцевого “Авангарду” та поступилися з рахунком 2:0.

Основні події у цьому матчі розгорталися у другому таймі.

На 54-ій хвилині Ульянов відкрив рахунок, відправивши м’яч після прострілу з правого флангу у сітку воріт тернополян.

Після пропущеного м’яча ФК “Тернопіль” так і не зміг активізуватися, щоб бодай спробувати зрівняти рахунок.

Господарі поля продовжували тиснути на ворота тернополян і домоглися свого. На 89-ій хвилині Швець перекинув м’яч через тернопільського воротаря і подвоїв рахунок.

Таким чином, це вже п’ята поразка ФК “Тернопіль” у цьому сезоні.

Після шести турів у тернопільської команди лише 1 очко і останнє місце у турнірній таблиці.

На день міста придбати продукцію Тернопільського м’ясокомбінату можна буде і в парку Національного відродження