ФК “Тернопіль” здобув перше очко у цьому сезоні

У матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль”  в гостях зіграв у нічию з ФК “Суми”.
суми-тернопільГосподарі поля зуміли відкрити рахунок вже на 22-ій хвилині поєдинку. Помилкою тернопільських захисників скористався Дмитро Богачов, який після навісної передачі  відправив м’яч у ворота – 1:0.

Далі на полі точилася приблизно рівна боротьба, в ході якої шанси відзначитися мали обидві команди. Втім, у другому таймі десь із 60-ої хвилин тернополяни прибрали ініціативу до своїх рук і створили кілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника.

А на 85-ій хвилині сумчанин Процишин у власному штрафному майданчику рукою перервав навісну передачу тернополян.

Суддя призначив пенальті, який реалізував Ігор Курило – 1:1.

Нічия у гостьовому поєдинку і перше очко для ФК “Тернопіль” у цьому сезоні.