Чоловік, який у Тернополі стріляв по дітях, виявляється, ще й помічник нардепа

Чоловік, який вчора у Тернополі стріляв по дітях, не тільки водій голови Тернопільської ОДА, але й помічник народного депутата.

стрілянина-діти1Деталі резонансної події у соціальних мережах повідомив громадський активіст Сергій Цвик, який опинився на місці інциденту .

“Сьогодні став свідком доволі резонансної події : близько 15.30 подзвонили рідні і повідомили, що у дворі мого будинку, по вул. Живова, 26 п’яний чоловік стріляє з пістолета у дітей. Я за кілька хвилин приїхав на місце події. Також одразу очевидці зробили дзвінок у поліцію.

Як з’ясувалося, п’яний дебошир спочатку розмахував пістолетом у сусідньому з будинком магазині, також показував посвідчення працівника ОДА і помічника народного депутата України. Потім пішов у двір, сів на газон і зробив кілька пострілів у дітей, що там гралися.

На щастя ні у кого не попав. Далі намагався стріляти по припаркованих у дворі авто, проте, очевидно, закінчилися набої. Його намагався відговорити це робити інший чоловік, який був разом з ним. Але не зміг цього зробити. Потім п’яний чоловік, залишивши тапочки у дворі, босий пішов додому, проте не дійшов, впав і заснув під дверима, пістолет лежав поряд з ним.

Зауважу, поки це все відбувалося, а це близько 30 хв. поліції ще не було. Я побачив її приблизно хвилин за 35 після початку стрілянини. Сусіди ще кілька разів дзвонили за т.102, проте їм говорили, щоб вони дзвонили за іншим номером у міськвідділ, бо вони не знають чому нема патрульних. Коротше кажучи БАРДАК!!!

Приблизно за 35 хв. приїхали патрульні, проте не у двір будинку у якому стріляли, а на зупинку транспорту по в.Живова і кудись пішли (мабуть у магазин). У дворі вони з’явилися лише за 70!!! хвилин після виклику. Це підтверджують десятки очевидців.

За цей час хуліган міг повбивати багатьох людей. Час їхнього приїзду також зафіксовано камерою спостереження яка висить на сусідньому будинку, тож думаю, що не відвертяться.

Мене запросили бути понятим при вилученні зброї. Бачив, як цей чоловік лежить у підїзді і спить, пістолет лежав у кутку підїзду. Поряд також була барсетка з документами. Слідчі, які описували вміст барсетки, виявили посвідчення водія голови Тернопільської ОДА, а також посвідчення помічника народного депутата України Зелика, які були видані на імя Сверида Олега.

Поліцейські намагалися підняти сплячого чоловіка і відвезти на медосвідчення на вміст алкоголю, проте він прокинувшись кинувся на них з кулаками. Скручувало його пятеро поліцейських. Потім на місце події приїхав очільник поліцейським міста та довго вмовляв п. Сверида поїхати з ним.
Так попід руки, у кайданках його посадили у авто і повезли нібито на медосвідчення.

У цій історії дивує навіть не те, як такі речі може собі дозволяти людина наближена до голови ОДА п. Степана Барни, а те, чому поліцейські отримавши повідомлення про стрілянину у дворі будинку, їхали на виклик аж 70 хвилин? А на повторні дзвінки свідків радили дзвонити на інший номер… Це просто не вкладається у голові!
Чи полетять голови винних поліцейських – будемо бачити. А п.Степану Барні, якого я поважаю, потрібно добре розібратися зі своїми кадрами!” – написав Сергій Цвик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *