Хто з тернопільських школярів буде отримувати іменні стипендії (СПИСОК)

З 1 вересня цього року близько 80 кращих тернопільських школярів отримуватимуть іменні стипендії.

школа-книгиПерелік стипендіатів депутати Тернопільської міської ради планують затвердити на найближчому сесійному засіданні.

Згідно з підготовленим рішенням, очікується, що стипендію отримуватимуть переможці олімпіад та інших творчих конкурсів.

Окрім цього, із кожного навчального закладу один учень чи учениця отримуватимуть стипендію “Кращий учень школи”.

Стипендія виплачуватиметься щомісяця впродовж навчального року. За попередніми планами, місячний розмір стипендії становитиме 300 гривень.

Список учнів, які претендують на  іменну стипендію Тернопільської міської ради за 2015-2016 н.р.

 

 

з/п

Навчальний заклад Прізвище, ім’я учня Іменні стипендії з базових предметів
1. ТСШ №3 1.Якимець Вікторія

2.Хомишин  Олександра

3.Макарчук Богдан

4.Білозецька Христина

5.Савка Олеся

Іноземна (ім. Зенона Кузелі)

Фізика (ім. Івана Пулюя)

Конструювання  (ім..Володимира (Вільяма Джуса))

Географія  (ім. Степана Рудницького)

Біологія (ім. Степана Гжицького )

2. ТЗОШ№4 6.Маракін  Максим

7.Колісник Катерина

Правознавство (ім. Станіслава Дністрянського)

(ім. Олени та Ольги Кульчицьких)

3. ТЗОШ №8 8.Га буда  Юля Фізичне виховання (ім. Андрія Юркевича)
4. ТНВК ШЛ №9 9.Головецька Софія Література і поезія (ім. Вролодимира Гнатюка)
5. ТЗОШ №16 10.Генсерук Юля Самоврядування  (ім. Володимира Лучаківського)
6. ТЗОШ №21 11.Бабовал Діана Укр. мова (ім. Дмитра Бучка )
7. ТСШ №29 12.Білобровко Олександр

13.Закорчемна Антоніна

Географія (ім. Степана Рудницького)

Математика (ім. Володимира Левицького)

8. ТУГ 14.Пелішко Максим

15.Савченко Ілля

16.Томчук Євген

17.Кирилів Дмитро

Інформатика (ім.Ігоря Следзінського)

Хімія  (ім. Івана Горбачевського)

Історія (ім. Ігоря Герети )

Музика (муз.інстр.) (ім. Василя Барвінського)

9. ЦТДЮ 18..Бобрівець Діана Музика (вокал) (ім. Соломії Крушельницької)

 

Додаток №2

 

Список учнів, які претендують на стипендію міського голови

«Кращий учень школи» за 2015-2016 н.р.

 

3 з/п Навчальний заклад Прізвище, ім’я учня
1. ТНВК ШПЛ №2 Кітура  Лілія
2. ТСШ №3  Луцишин Тетяна
3. ТЗОШ№4 Кучеренко Тетяна
4. ТСШ №5 Шідловська Владислава
5. ТНВК ШЛ №6 Скрепецька Оксана
6. ТСШ №7 Костишин  Катерина
7. ТЗОШ №8 Коваль Дмитро
8. ТНВК ШЛ №9 Квасовський Дмитро
9. ТЗОШ №10 Огниста Анна
10. ТЗОШ №11 Орошкевич  Станіслав
11. ТНВК ШК Мохун Максим
12. ТЗОШ №13 Ільчишин Юлія
13. ТЗОШ №14 Грабчук Віра
14. ТНВК МЛ №15 Васьків Діана
15. ТЗОШ №16 Генсерук  Юлія
16. ТСШ №17 Пановик Петро
17. ТЗОШ №18 Бачинська Анастасія
18. ТЗОШ №19 Гонтар Олена
19. ТЗОШ №20 Сукач Софія
20. ТЗОШ №21 Войтович Софія
21. ТЗОШ №22 Правдива Анна
22. ТЗОШ №23 Ярош Тетяна
23. ТЗОШ №24 Хоменко Софія
24. ТЗОШ №25 Вар’ян Христина
25. ТЗОШ №26 Чубата Галина
26. ТЗОШ №27 Остапчук Софія
27. ТЗОШ №28 Гнатюк Анастасія
28. ТСШ №29 Дзюба Христина
29. ТСШ №30
30. ТУГ Томчук Євген
31. ТКГ Козловська  Христина
32. ТТЛ Самота Анастасія
33. ГГКГармонія Балан Юлія

 

 

12345 (Оцініть статтю)
Loading...

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *