Свободівець розповів про депутатську більшість у Тернопільській міській раді

Голова фракції ВО “Свобода” у Тернопільській міській раді Роман Навроцький зазначив, що ніякого утворення нової депутатської більшості на минулій сесії не відбулося.

навроцький2– Насправді зараз у міській раді є широка протернопільська більшість. – зазначив Роман Навроцький у коментарі “Галасу”. – До цієї більшості входять усі хто хоче, аби Тернопіль був кращим, усі хто має свої пропозиції щодо подальшого розвитку міста.

За словами свободівця, інформація, яка шириться у ЗМІ про переформатування депутатської більшості та про конфлікт цієї більшості із мером міста, не відповідає дійсності.

– Насправді, міський голова у нашій команді і теж входить у широку протернопільську більшість. – зазначив Роман Навроцький. – Міський голова працює в межах своїх повноважень, депутати – в межах своїх. Ми всі одна команда . А конфлікт, про який йдеться у ряді публікацій, штучно нав’язують ззовні певні особи, які не зацікавлені у конструктивній роботі міської ради.

Роман Навроцький також зауважив, що наразі у Тернопільській міській раді нема жодної опозиційної фракції. Фактично усі депутати намагаються працювати на користь громади міста.

Нагадаємо, після виборів у міськраді Тернополя було офіційно заявлено про створення депутатської більшості, до складу якої увійшли ВО “Свобода”, БПП, ВО “Батьківщина”.

“Самопоміч”, “Народний контроль”, “Громадянська позиція” та Радикальна партія Олега Ляшка на перших порах залишалися за бортом міської коаліції.

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *