Збірна Португалії перемогла Францію у фіналі Євро-2016 (ВІДЕО)

У фіналі Євро-2016 збірна Португалії перемогла команду Франції у додатковий час з рахунком 1:0. Основний час закінчився з рахунком 0:0.

португалия-францияМатч розпочався неприємністю для збірної Португалії. Роналду отримав травму, спробував ще якийсь час продовжити гру, але вже до середини першого тайму змушений був покинути поле.

Тож португальцям довелося кувати перемогу без свого лідера.

Французи більше атакували, володіли ініціативою майже впродовж усього матчу, але небезпечних атак створили обмаль. Відтак, в основний час команди не виявили переможця.

А долю поєдинку вирішив єдиний гол, забитий у другому овертаймі. На 109-ій хвилині Едер потужним нижнім ударом метрів з 22-ох відправив м’яч у сітку воріт французів.

Господарі турніру кинулися відіграватися, та часу на це вже було обмаль.

У підсумку мінімальна перемога Португалії, яка вперше в своїй історії здобуває титул Чемпіона Європи.