Євро-2016: Збірна Уельсу впевнено обіграла Бельгію та вийшла у півфінал (ВІДЕО)

Дебют збірної Уельсу на Чемпіонаті Європи з футболу видався просто феєричним.

Уельс-БельгияУ п’ятницю ввечері в матчі ¼ фіналу збірна Уельсу перемогла Бельгію з рахунком 3:1.

Бельгійці першими відкрили рахунок. На 13-ій хвилині Нейнголлан завдав фантастичного удару по воротах суперника із метрів 30-ти.

Втім, іще в першому таймі валійці відігралися. На 30-ій хвилині після подачі з кутового Ешлі Уільямс головою відправив м’яч у сітку воріт бельгійців.

А у другому таймі валійці довели матч до перемоги, забивши іще два м’ячі. Спочатку на 55-ій хвилині розігнали гостру контратаку, яку майстерно завершив Робсон-Кану.

А на 86-ій хвилині Воукс ставить крапку у цьому поєдинку, головою відправивши третій м’яч у ворота Бельгії.

Таким чином дебютант турніру збірна Уельсу виходить у півфінал, де зустрічатиметься із командою Португалії.

Тернопільський нардеп потрапив у ДТП – автомобіль в’їхав у бетонні блоки (ФОТО)

Євро-2016: Збірна Німеччини обіграла Італію у неймовірній серії пенальті (ВІДЕО)