Євро-2016: Збірна Португалії у півфіналі здобула перемогу над Уельсом (ВІДЕО)

Вчора ввечері у півфінальному матчі Чемпіонату Європи збірна Португалії здобула перемогу над командою Уельсу з рахунком 2:0.

португалия-уельсВпродовж першого тайму на полі точилася рівна боротьба, а ось початок другої половини зустрічі видався переломним для Португалії.

На 50-ій хвилині португальці розіграли кутовий і після цього подали м’яч у штрафний майданчик. Вища за всіх вистрибнув Роналду і головою відправив м’яч у сітку воріт валійців.

На 53-ій хвилині Роналду здалеку не дуже вдало пробив, але Нані в падінні ногою зумів переправити м’яч у ворота.

Такий подвійний “удар” на старті другого тайму вибив Уельс із колії, відтак у час, що залишився до кінця матчу вони так і не змогли відігратися.

У підсумку збірна Португалії виходить у фінал, де зустрінеться із переможцем сьогоднішньої пари Німеччина – Франція.

До речі, перемога над Уельсом стала для Португалії першою на цьому турніру, здобутою в основний час. Адже всі попередні матчі потругальці в основний час завершували в нічию, а у серії плей-оф виходили далі за рахунок перемог у додатковий час.