Євро-2016: Збірна Німеччини обіграла Італію у неймовірній серії пенальті (ВІДЕО)

Вчора ввечері в ¼ фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Німеччини перемогла команду Італії у серії пенальті.

німеччина-італіяОсновний час закінчився в нічию – 1:1. По серії пенальті 6:5 на користь німців.

На 65-ій хвилині гравець збірної Німеччини Озіл відкрив рахунок, однак на 78-ій італійці змогли зрівняти.

Боатенг у власному штрафному майданчику зіграв рукою і арбітр призначив пенальті, який Бонуччі успішно реалізував.

Обмінявшись голами, команди доволі спокійно довели матч до овертайму, а згодом і до серії пенальті.

А далі настало власне те, що вболівальники іще довго пам’ятатимуть.

Після 5 пробитих пенальті кожна команда схибила по три рази, відтак рахунок був нічийним 2:2.

Загалом же, для виявленням переможця обом командам довелося пробити аж по 9 одинадцятиметрових ударів.

Остаточний рахунок серії пенальті 6:5 на користь Німеччини, яка у півфіналі зустрінеться з переможцем пари Франція – Ісландія.

Євро-2016: Збірна Уельсу впевнено обіграла Бельгію та вийшла у півфінал (ВІДЕО)

У “Замки Тернопілля” передали годинник, за який контрабандисти отримали по 5 років тюрми