Євро-2016: Збірна Франції перемогла Німеччину на шляху до фіналу (ВІДЕО)

У другому півфінальному матчі Євро-2016 збірна Франції перемогла команду Німеччини з рахунком 2:0.

німеччина-франціяНімці фактично уже з перших хвилин поєдинку захопили ініціативи і впродовж майже усього першого тайму плели мережива своїх атак.

Здавалося, забитий гол – це лише справа часу. Власне так воно і трапилося, але не в ті ворота.

Наприкінці першого тайму після подачі з кутового Бастіян Швайнштайгер у власному штрафному майданчику зачепив м’яч рукою.

Суддя призначив пенальті, який на 45-ій хвилин успішно реалізував Антуан Грізманн.

Після пропущеного м’яча німцям потрібно було відігруватися, але у другому таймі вони розгубили свою перевагу.

Господарі турніру відчули впевненість у своїх силах, на гострі випади суперника, відповідаючи не менш гострими контрвипадами.

На 72-ій хвилині сталася кульмінаційна розв’язка цього поєдинку. Погба навісив м’яч у штрафний майданчик, Нойєр зняв м’яч з голови Жіру, але прямо на ногу Грізманна, який скористався своїм другим шансом і оформив дубль – 2:0.

Німці вперто билися до фінального свистка, але нічого змінити так і спромоглися.

А це значить, що у фіналі зустрінуться збірні Португалії та Франції.
Португальці, нагадаємо, днем раніше з таким же рахунком 2:0 перемогли команду Уельсу.