Збірна України на Євро-2016 зазнала поразки від Німеччини (ВІДЕО)

Дива не трапилося… У стартовому поєдинку на Євро-2016 збірна України поступилася команді Німеччини з рахунком 2:0.

Украина-НимеччинаНаша команда дуже швидко пропустила перший м’яч. Вже один із перших стандартів у виконанні німців увінчався успіхом.

На 19-ій хвилині Тоні Кроос виконав подачу зі штрафного, першим на м’ячі опинився Шкодан Мустафі, який головою забив гол у ворота збірної України.

Далі німці мали ще дві непоганих нагоди подвоїти рахунок, однак П’ятов виручив нашу команду.

Наприкінці другого тайму збірна України активізувалася, створивши три небезпечних моменти.

Спочатку Євген Хачеріді виграв верхову боротьбу і головою пробив по воротах суперника, однак Мануель Нойєр витягнув цей м’яч.

А далі довелося згадати не зарахований гол Девіча у ворота Англії на Євро-2012.

Євген Коноплянка потужно пробив по воротах збірної Німеччини і Боатенг якимсь дивом зумів винести м’яч з лінії воріт.

Щоправда, автоматична відео фіксація засвідчила, що цього разу м’яч таки не перетнув лінію воріт суперника.

Ще за хвилину Україна таки змогла забити гол – Ярмоленка переправив м’яч у порожні ворота. Але суддя не зарахував цей гол, оскільки у Федецького перед цим було положення поза грою.

У другому таймі німці почали свідомо скидати темп гри, змушуючи нашу команду грати у відборі м’ячі.

Відтак, моментів у нашої команди майже не було.

Українці не ризикували, і як показала кінцівка матчу, в принципі були праві. Впродовж останніх 5-7 хвилин матчу, коли вже втрачати було нічого, наша команда пішла вперед.

Однак по-справжньому небезпечні моменти почали виконати саме біля воріт збірної України.

Спочатку німці організували одну небезпечну контраатаку, Озіл вийшов один на один з воротарем, але не зумів переграти П’ятова.

А на 92-ій хвилині ще одна контраатака. Озіл віддав передачу на Швайнштайгера, який дві хвилини перед цим вийшов на заміну, і чи не першим своїм дотиком до м’яча у цьому матчі встановлює остаточний рахунок – 2:0.

Нагадаємо, в іншому матчі групи С Польща перемогла Північну Ірландію з рахунком 1:0.

Свій наступний матч збірна України проведе у четвер, 16 квітня, проти команди Північної Ірландії.

Євро-2016: Польща мінімально перемагає збірну Північної Ірландії (ВІДЕО)